Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.

OK

Úvod » POLMODULY » LIVOLO VL-C7-1AD-12 AUDIO konektor, černý polmodul


        

LIVOLO VL-C7-1AD-12 AUDIO konektor, černý polmodul

Konektor pro propojení 2xCINCH audio

 

Číslo produktu: VL-C7-1AD-12

LIVOLO VL-C7-1AD-12 AUDIO konektor - černý polmodul

Čierny polmodul LIVOLO VL-C7-1AD-12 určen pre pripojenie nízkovýkonových AUDIO zdrojov pomocou stereo CINCH konektorov. Konektory sa na audio distribučné vodiče pripájajú pájkovaním. Konektrory ja možné využiť na prenos audio signálov medzi zdrojom signálu (napr. TV, DVD, Tuner) a zosilňovačom signálu, prípadne aktívnymi reproduktormi so zosilňovačom.

Polmoduly LIVOLO je možné inštalovať do inštalačných rámečekov a skleněných rámečekov SR. Do každého rámečku je možné inštalovať 2ks polmodulov a kombinovať tak rôzne funkcie polmodulov do jednoho rámečku.

Technické údaje:
  • Typ konektora: 2x CINCH
  • Barva: černá BLACK
  • Veľkosť: 1x polmodul LIVOLO
  • Výrobce: LIVOLO ELECTRIC (CN)

V prípadě jakýchkoli otázek ohledně produktů LIVOLO nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám pomůžeme se správným výběrem vhodního typu vypínačů. Vaše otázky nám můžete zaslat písemně e-mailem, nebo nás nás můžete kontaktovat i telefonicky na číslach uvedených na podstránce kontakt.

Pro komplexní cenové nabídky, nebo poptávky na velkoobchodní spolupráci nás prosím kontaktujte písemně a dohodneme si individuální cenové a platobné podmínky. Aktuálne kontaktní informace jsou uvedeny na podstránce kontakt.