Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.

OK

Úvod » MODULY » LIVOLO VL-C7-C1FR-12 zásuvka FR, černý modul


        

LIVOLO VL-C7-C1FR-12 zásuvka FR, černý modul

Modul zásuvky s kolíkem 230V / 16A

 

Číslo produktu: VL-C7-C1FR-12
Barva: Černá
Napájení: 230 VAC
Výrobce: Livolo International Ltd.
Značka: LIVOLO

LIVOLO VL-C7-C1FR-12 zásuvka FR - černý modul s ochranným kolíkom

Čierny modul zásuvky LIVOLO VL-C7-C1FR-12 určen pre pripojenie eletrických spotrebičov na území SK a CZ. Zásuvka je opatrená ochranným kolíkom a preto ju odporúčame inštalovať na území SR a CZ. Zásuvka je plne kompatibilná s elektroinštaláciami na území SR a CZ a spĺňa všetky požiadavky na normy ohľadom elektrickej bezpečnosti platné na území SK a CZ.

Moduly LIVOLO je možné inštalovať do inštalačných rámečekov a skleněných rámečekov SR. Do každého rámečku je možné inštalovať jeden modul a kombinovať tak rôzne funkcie do viacnásobných rámečekov.

Technické údaje:
  • Typ konektora: zásuvka FR
  • Prúdová zaťažiteľnosť: max. 16A
  • Barva: černá BLACK
  • Veľkosť: 1x modul LIVOLO
  • Výrobce: LIVOLO ELECTRIC (CN)

V prípadě jakýchkoli otázek ohledně produktů LIVOLO nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám pomůžeme se správným výběrem vhodního typu vypínačů. Vaše otázky nám můžete zaslat písemně e-mailem, nebo nás nás můžete kontaktovat i telefonicky na číslach uvedených na podstránce kontakt.

Pro komplexní cenové nabídky, nebo poptávky na velkoobchodní spolupráci nás prosím kontaktujte písemně a dohodneme si individuální cenové a platobné podmínky. Aktuálne kontaktní informace jsou uvedeny na podstránce kontakt.