Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.

OK

Úvod » MODULY » LIVOLO VL-C701IR modul vypínače č.1 (230V AC + RF)


    

LIVOLO VL-C701IR modul vypínače č.1 (230V AC + RF)

Modul bezpotenciálového vypínače č.1

 

Číslo produktu: VL-C701IR
Barva: Bez rámečku
Napájení: 230 VAC
Výrobce: Livolo International Ltd.
Značka: LIVOLO
EAN kód: 4893193792533

LIVOLO VL-C701IR modul vypínača č.1 (230V AC + RF) s bezpot. výstupom a rádiovým modulom

Modul bezpotenciálového dotykového vypínača VL-C701IR s možnosťou diaľkového ovládaní je strojček vypínača a používa sa prevažne v prípadoch, keď sa kombinujú do rámečekov rôzne typy vypínačov, prípadne aj so zásuvkami, alebo inými konektormi LIVOLO. Jedná sa o elektroniku bezpotenciálového vypínača LIVOLO radenie č.1, ktorá je plne kompatibilná so všetkými skleněnými panelmi LIVOLO. Tento vypínač je určen predevším pro ovládání jednoho světelného okruhu z jednoho místa. Štandardne sa tieto vypínače používajú pre menšie miestnosti s jedným vstupom a jedným svietidlom ako napr. sklad, špajza, kúpeľňa, WC a pod.

Modul vypínača je vybavený citlivou kapacitnou dotykovou plochou a vyhodnocovacou elektronikou. Na základe typu elektroniky vypínača LIVOLO sa dotyk interpretuje podľa požiadavky. Dotyk môže byť interpretovaný ako vypínač, spínač, alebo tlačidlo. Výstup podľa typu spína 230VAC, alebo 12/24VAC priamo, prípadne je možné použiť bezpotenciálové spínanie výstupných signálov.

Technické parametry:
 • Napájací napětí: AC 230 V / 50 Hz
 • Maximální proud: 5A 
 • Pohotovostní spotřeba: max. 0,1 mA
 • Pracovní teplota: -30°C / + 70°C
 • Vlhkost prostředí: max. 95% RH
 • Životnost: 100.000 cyklov MTBF
 • Barevné podsvícení: modrá barva
 • Kód výrobce: VL-C701IR
 • Výrobce: LIVOLO ELECTRIC (CN) 

V prípadě jakýchkoli otázek ohledně produktů LIVOLO nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám pomůžeme se správným výběrem vhodního typu vypínačů. Vaše otázky nám můžete zaslat písemně e-mailem, nebo nás nás můžete kontaktovat i telefonicky na číslach uvedených na podstránce kontakt.

Pro komplexní cenové nabídky, nebo poptávky na velkoobchodní spolupráci nás prosím kontaktujte písemně a dohodneme si individuální cenové a platobné podmínky. Aktuálne kontaktní informace jsou uvedeny na podstránce kontakt.