Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.

OK

Úvod » TERMOSTATY » LIVOLO VL-C701TM-11 digitální termostat, bílý


    

LIVOLO VL-C701TM-11 digitální termostat, bílý

Digitální termostat, bílý (230V/5A)

 

Číslo produktu: VL-C701TM-11
Barva: Bílá
Napájení: 230 VAC / 16A
Výrobce: Livolo International Ltd.
Max. proud: 5A

LIVOLO VL-C701TM-11 digitální termostat, bílý komplet

Digitální dotykový termostat LIVOLO bílé barvy s možností ovládání elektrických topných okruhů s maximálním příkonem cca. 1100W a termostatických hlavic vodního vytápění NO / NC s elektrickým ovládáním napětím 230V AC. Termostat je plně kompatibilní se skleněnými rámečky LIVOLO a je ho možné kombinovat do mnohonásobných rámečků s vypínači, zásuvkami a tlačítky LIVOLO.

 

Digitální dotykový termostat LIVOLO lze provozovat ve třech režimech:

1. Režim vypnutí - indikátor termostatu uprostřed svítí modře (modrý kroužek) a termostat na displeji nezobrazuje teplotu. Jedná se o defaultní režim termostatu po připojení napájení 230V AC. Termostat bez aktivace vytápění není ve funkčním stavu a nachází se v tzv. standby režimu ..

2. Režim teplotní senzor - režim lze aktivovat dotykem na modrý indikátor (modrý kroužek). Po úspěšné aktivaci se modrý indikátor změní na červený a na displeji se zobrazí aktuální naměřená hodnota teploty vzduchu. Termostat v tomto režimu ještě nereguluje vytápění, pouze zobrazuje teplotu vzduchu.

3. Režim vytápění - termostat se do režimu vytápění přepne okamžitě po nastavení teploty pomocí tlačítek "+" a "-". Nastavením teploty na požadovanou hodnotu aktivujete režim vytápění a od daného momentu termostat reguluje vytápění tzn. spíná ovládací napětí 230V AC podle nastavené hodnoty.

Termostat vypnete dotykem na červený kroužek, čímž se termostat znovu uvede do vypnutého stavu tzn. standby režimu a na displeji se nezobrazuje žádná hodnota.

Termostat dokáže zobrazovat teplotu ve stupních Celsia a stupních Fehrenheit. Přepnutí mezi jednotkami provedete současným přidržením tlačítek "+" a "-" na několik sekund.

 

Technické parametry:

 • Rozměry: 80x80x38,5mm
 • Přesnost měření: +/- 1 ° C
 • Maximální zátěž: 250V AC / 5A
 • Spotřeba termostatu: 0,8W
 • Napájecí napětí: 100-240V AC
 • Krok nastavení teploty: +/- 1 ° C
 • Minimální teplota: 5 ° C
 • Maximální teplota: 35 ° C
 • Výrobce: LIVOLO International Ltd.
 • Barevné provedení: BÍLÁ WHITE

Termostat umožňuje výhradně měření teploty vzduchu tzn. pracuje pouze v režimu prostorový termostat. Termostat nemá možnost měření podlahové teploty tzn. nemá možnost připojení externí teplotní podlahové sondy. V případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky, nebo písemně.