Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu.

OK

Exkluzivní dotykové vypínače LIVOLO - Světlo na dotyk

 

Exkluzivní dotykové ovládání osvětlení LIVOLO je určeno pro novostavby a rekonstrukce bez nutnosti zásahů do původní kabeláže. Dotykové vypínače LIVOLO lze použít všude tam, kde byste za normálních okolností použili klasický mechanický vypínač, ale zároveň požadujete vyšší komfort ovládání a moderní elektronicky ovládané osvětlení.

LIVOLO - Světlo aktivované dotykem

Dotykové vypínače LIVOLO jsou vhodným moderním prvkem každé elektroinstalace. Ovládání osvětlení dotykem je díky konstrukci vypínače komfortní, jednoduché a bezpečné. Kalené sklo bezpečnostní dotykové plochy LIVOLO působí designově moderně a zároveň zajišťuje dokonale bezpečné dotykové ovládání osvětlení.

Kompletní sortiment elektroinstalačního materiálu pro Váš domov

LIVOLO kromě dotykových vypínačů a stmívačů nabízí i kompletní škálu doplňků a příslušenství jako jsou elektrické zásuvky, satelitní a televizní konektory, případně nadstandardní USB nabíjecí stanice, Audio-Video konektory jakož i LED osvětlení a termostaty. V nabídce LIVOLO naleznete vše co potřebujete pro komfortní ovládání vaší domácnosti či kanceláře.

 

Na základě rozhodnutí výrobce LIVOLO INTERNATIONAL ELECTRIC LTD. až do odvolání ukončujeme přímý prodej produktů značky LIVOLO na území České republiky. Společnost LIVOLO s.r.o. Slovensko nadále distribuuje produkty LIVOLO výhradně na území Slovenské republiky. V případě zájmu o zakoupení produktů LIVOLO, prosím kontaktujte přímo výrobce LIVOLO INTERNATIONAL ELECTRIC LTD. na jeho internetových stránkách www.livolo.com

Vážíme si našich zákazníků a proto společnost LIVOLO s.r.o. Slovensko nadále poskytuje technickou podporu a záruční servis na všechny prodané komponenty v zákonem stanovené době tzn. 24 měsíců od zakoupení bez jakýchkoli změn. Vaše registrační údaje do elektronického obchodu jsou pro tyto účely i nadále plně funkční a kontaktovat nás můžete telefonicky +421 222 200 638, nebo na e-mailové adrese info(a)livolo.cz